• Home
  • keyboard_arrow_right Experti na Vsetko
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right 04 Vlado Zlatoš – „Stať sa lepšou verziou samého seba mi už nestačí“ – Životné motivácie, Formatívne knihy, Projekty, Ranná rutina, Prečo prestal čítať knihy a ktoré múdrosti budú platné aj o 50 rokov
play_arrow

Experti na Vsetko

04 Vlado Zlatoš – „Stať sa lepšou verziou samého seba mi už nestačí“ – Životné motivácie, Formatívne knihy, Projekty, Ranná rutina, Prečo prestal čítať knihy a ktoré múdrosti budú platné aj o 50 rokov

marko November 30, 2019 3262


Background
share closePODCAST NÁJDEŠ AJ VO SVOJEJ OBĽÚBENEJ APPKE 😉

Kto je Vlado?


Vizionár a inovátor Wellness priemyslu, expert na Lowcarb & Movemet. Zameriava sa na funkčné formy pohybu, optimálne stravovanie a trvalo udržateľnú životosprávu už od roku 2000.
Je tvorcom a spoluzakladateľom viacerých inovatívnych projektov ako: Skill LAB, NESEDA, METFLEX, Somaton a ďalšie. Je autorom mnohých publikácií v tlačenom či elektronickom formáte, tvorcom rôznych pohybových programov alebo funkčných produktov (Wellness Protein, Wellness Bar, Protein Premium, Sport Premium, Power Choco Bar 90%) a autorom stovák článkov na vlastnom blogu. Špecializuje sa na výskum i tréning metabolizmu (flexibilita), funkčný pohyb (plasticita, pohybová komplexnosť) a ich praktickú aplikáciu pre deti, bežných ľudí či vrcholový šport.
Nosí v srdci víziu budúcnosti v ktorej prostredia kde žijeme a pracujeme sú bohaté na pohybové možnosti a chudobné na nevýživné kalórie (firmy, školy, domácnosť). Má rád kvantifikáciu zdravia či fyzickej zdatnosti pomocou dát, cez ktoré je možné zabrániť mnohým ilúziám či povrchným názorom. Je ženatý (Tina Zlatoš Turnerová) a má dcérku (Amelia Zoe).

Na svojom webe Pravidelne vydáva Blogy, Podcasty, organizuje skolenia, treningy, prednasky.
Ak chcete v kratkosti pozriet cim prave zije, nezabudnite pozriet Instagram

O čom sa budeme rozprávať?

S Vladom začíname rozhovor na tému jeho veľkých životných vplivov, jedným z ktorých bola kniha Najväčší obchodník na svete ako aj Fénix seminár od Briana Tracyho ktorý počúval kontinuálne jeden celý rok.
Ako skúšal rôzne športy, no nakoniec si zamyloval parkour a zápasenie. Čo mu hovorí štýl zápasenia o ľuďoch s ktorými má tu česť a akým štýlom zápasení on.
Prečo sa následne rozhodol realizovať v oblasti zdravia a výživy a nie v technickom obore.
Ako vyzerá jeho ráno a deň, prečo prestal čítať knihy a ako vyzerá jeho plánovací proces.
Čo je projekt Neseda, prečo vznikol a ako si vyberá projekty ktorým sa venuje.
Prečo nemá finančné ciele, čo ho v živote motivuje a prečo stať sa lepšou verziou samého seba mu už nestačí.
Čo sú podľa neho knihy a autori ktorých myšlienky budú stále aktuálne aj za 50 rokov, koho pohľady do budúcnosti sú podľa neho relevantné a ukončíme to jeho odporúčaním pre poslucháčov.

Linky z rozhovoru

Najväčší obchodník na svete kniha
Fénix seminár od Briana Tracyho
plánovací proces
projekt Neseda

Knihy a Autori spomenutý v rozhovore

Brian Tracy
Tony Robbins
Dan Millman
Alvin Toffler
Kevin Kelly
Peter Diamandis

Rate it
Previous episode
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *