• Home
  • keyboard_arrow_right Experti na Vsetko
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right 02 Juraj Bednár – Ako žiť život podľa svojich predstáv. Ako sa hacknúť, naplánovať kreatívu, prácu, deň, týždeň, čo robiť a čo nerobiť, ako prioritizovať, automatizovať a eliminovať.
play_arrow

Experti na Vsetko

02 Juraj Bednár – Ako žiť život podľa svojich predstáv. Ako sa hacknúť, naplánovať kreatívu, prácu, deň, týždeň, čo robiť a čo nerobiť, ako prioritizovať, automatizovať a eliminovať.

marko October 30, 2019 3790 1


Background
share close

PODCAST NÁJDEŠ AJ VO SVOJEJ OBĽÚBENEJ APPKE 😉

Kto je Juraj?

Juraj je hacker telom aj dušou. Odmalička sa venuje programovaniu, svoj prvý program napísal keď mal 6 rokov. Vybudoval viacero úspešných IT firmy ako Digmia, Citadelo a Hacktrophy. Momentálne sa okrem IT bezpečnosti venuje hackingu vlastného tela, Cestovaniu, kryptomenam, umelej inteligencii ako aj a exponenciálnym technológiám. Rozvíja neziskové projekty ako SingularityU Bratislava Chapter a Paralelná polis v Bratislave. Je autorom knihy o IT bezpečnosti a a momentálne píše knihu Hackni sa o slobode, podnikaní, hackovani a kryptomenách ktorú si môžete predobjednat na jeho stránke. stránke. Čo pije, je a kam cestuje môžete sledovať na jeho instagrame. 

 

O čom sa budeme rozprávať?

S Jurajom sa budem rozprávať o navrhnutí si vlastného životného štýlu, o tom aké biohackerske drinky ráno pije a ako vyzerá jeho denný harmonogram. Ako si plánuje stretnutia, prácu a osobný život. Ako sa rozhoduje pre to čo robiť, čo nerobiť ako eliminovať a outsourcovať činnosti a ako vyzerá jeho prioritizacny proces. Taktiež preberieme problém exploit vs explore, aký je rozdiel medzi nimi a ktorý kedy použiť, čo je nenásilná komunikácia ako byť empatickejší. Na záver si prejdeme jeho formatívne knihy, užitočné osobnostné testy a zaujímavé podcasty.

Linky z rozhovoru

Non violent communication

Freedom from and freedom to – Positive liberty

Osobnostné testy

Kolbe test

Myers–Briggs test

Ocean test – Big Five Personality Test

Via charakter strenghts test

Lifebook

Knihy

Antifragile

Laws of human nature

Cesta ku šťastiu

Machinery of freedom

Pokrok bez povolenia

Zlé peniaze

Atlas shrugged

Breaking down

Podcasty

Zlé peniaze, dobrý život

Tim Ferriss show

Na vŕšku

Bulletproof radio

Nocturnal

Radiolab

Rate it
Previous episode
Post comments (1)

Comments are closed.